Оплата і доставка

Способи доставки.

Доставка побутової техніки, придбаної на сайті slich.com.ua, здійснюється по всій Україні транспортною компанією "Нова Пошта" за Ваш рахунок. Відправка замовлень здійснюється кожен робочий день до 15:00 дня. Якщо оплата за Ваше замовлення надійшла після 14:30, то ми відправимо його вже на наступний день. Відправка товару не здійснюється у вихідні та святкові дні.  Посилка в відділенні Нової Пошти безкоштовно зберігається до 5 робочих днів. При замовленні товару на суму понад 1500 гривень, доставка в межах України до складу транспортної компанії безкоштовна!


Способы оплати.

Оплатити замовлення можна:


накладним платежем на складі Нової Пошти. Оплата здійснюється при отриманні товару у відділенні Нової Пошти (Комісія за пересилання грошей за рахунок покупця. Комісія Нової пошти ≈50 гривень + 2% від суми.).

Оплата на карту Приватбанку. Комісія за поповнення карти - 0,5% (в разі поповнення через касу або термінал) або 0,5% за поповнення карти + відсоток за зняття (переклад) грошей відповідно до умов вашої карти, при поповненні через «Приват24». Реквізити Вам повідомить наш менеджер при оформленні замовлення.

через систему Приват24.