Новинка
Газовый гриль Enders Urban

Газовый гриль Enders Urban

У інших 8500.00 грн.
Економія 501.00 грн.
Наша ціна 7999.00 грн.
Опис

- 3-BOW CLEVER (барбекю, приготовление пищи, выпечка)
- 2 массивных, эмалированных литых решетки
- 2-х конфорочная нержавеющая сталь (2 x 2,2 кВт)
- прочный литой алюминиевый корпус
- Стабильные, съемные боковые полки

Гриль, который называет свою территорию именем: эта модель предназначена для городской среды. Поскольку новые компактные решетки не только сочетают в себе функции гриля, варки и выпечки в одном устройстве, но также привлекательный дизайн с интеллектуальной технологией, такой как работа с газовым баллоном или ввинчивающимся картриджем. 

Написати відгук

Купуючи техніку в нашому магазині, Ви отримуєте надійну побутову техніку з гарантією. Термін гарантійного обслуговування кожного конкретного товару зазначений в експлуатаційних документах (гарантійному талоні). Перш ніж почати експлуатацію, Вам необхідно уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації.

Гарантійний ремонт здійснюється за наявності гарантійного талона, чи іншого документа, який його замінює, з позначкою про дату продажу, документа, який підтверджує купівлю товару, збереження всіх пломб на товарі, якщо це передбачено експлуатаційним документом, за умови дотримання вимог експлуатаційного документа щодо правил зберігання , введення в експлуатацію та використання товару за призначенням і т.д

Додаткові гарантійні умови і зобов'язання в залежності від торгової марки придбаного товару можуть бути вказані в супровідній документації, що додається до товару (експлуатаційної документації, гарантійному талоні і т.д.), на маркуванні коробки або товару. Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну експлуатації документи, що додаються до товару при його продажу. Гарантійний талон знаходиться в комплекті, який доставляє експедитор-касир.


Гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передачі товару покупцеві в результаті:


• Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання або транспортування товару, зазначених у супровідних документах (інструкції);

• Дій третіх осіб;

• Ремонту, або внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемотехнічних змін;

• Відхилень норм поживних, телекомунікаційних і кабельних мереж;

• Неправильної установки і підключення виробу;

• в інших випадках, передбачених чинним законодавством України та гарантійним талоном Вашої техніки