Новинка
Kitchen Aid 5KSMVSA Нова

Kitchen Aid 5KSMVSA Нова

У інших 1810.00 грн.
Економія 255.00 грн.
Наша ціна 1555.00 грн.
Опис

Роторна овочерізка KitchenAid 5KSMVSA вдосконаленої конструкції призначена для нарізки та подрібнення фруктів, овочів, коренеплодів, різних сортів сиру, шоколаду, горіхів та інших продуктів. Насадка-овочерізка укомплектована трьома циліндричними ножами: для нарізки скибочками, для великої шинкування і для дрібної шинкування. Ножі овочерізки виготовлені з нержавіючої сталі, корпус - з міцного безпечного пластика. Всі частини насадки можна мити в посудомийній машині.

Характеристики
Количество насадок 4
Тип управления механічний
Цвет червоний

Написати відгук

Купуючи техніку в нашому магазині, Ви отримуєте надійну побутову техніку з гарантією. Термін гарантійного обслуговування кожного конкретного товару зазначений в експлуатаційних документах (гарантійному талоні). Перш ніж почати експлуатацію, Вам необхідно уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації.

Гарантійний ремонт здійснюється за наявності гарантійного талона, чи іншого документа, який його замінює, з позначкою про дату продажу, документа, який підтверджує купівлю товару, збереження всіх пломб на товарі, якщо це передбачено експлуатаційним документом, за умови дотримання вимог експлуатаційного документа щодо правил зберігання , введення в експлуатацію та використання товару за призначенням і т.д

Додаткові гарантійні умови і зобов'язання в залежності від торгової марки придбаного товару можуть бути вказані в супровідній документації, що додається до товару (експлуатаційної документації, гарантійному талоні і т.д.), на маркуванні коробки або товару. Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну експлуатації документи, що додаються до товару при його продажу. Гарантійний талон знаходиться в комплекті, який доставляє експедитор-касир.


Гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передачі товару покупцеві в результаті:


• Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання або транспортування товару, зазначених у супровідних документах (інструкції);

• Дій третіх осіб;

• Ремонту, або внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемотехнічних змін;

• Відхилень норм поживних, телекомунікаційних і кабельних мереж;

• Неправильної установки і підключення виробу;

• в інших випадках, передбачених чинним законодавством України та гарантійним талоном Вашої техніки