Новинка
Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Dyson V7 Animal

Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Dyson V7 Animal

У інших 9000.00 грн.
Економія 1000.00 грн.
Наша ціна 8000.00 грн.
Опис

Пилосос «2 в 1» (вертикальний + ручний) Dyson V7Animal - бездротової, дуже компактний зі зручною підставкою, яка кріпиться на стіну для тривалого зберігання і заряджання приладу. Модель призначена для сухої регулярного прибирання пилу і дрібного сміття на будь-яких поверхнях, в тому числі на м'яких меблів і будь-яких предметах, де вона може накопичуватися.

Виробник : Dyson
Тип: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний)
Об'єм пилозбірника, л: 0,54
Живлення: акумулятор
Вага, кг: 2,61
Розміри, мм: 250x1244x224

Колір: сріблястий

Характеристики
Вес 2,61
Емкость 0,54
Размеры 250x1244x224
Тип Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний)

Написати відгук

Купуючи техніку в нашому магазині, Ви отримуєте надійну побутову техніку з гарантією. Термін гарантійного обслуговування кожного конкретного товару зазначений в експлуатаційних документах (гарантійному талоні). Перш ніж почати експлуатацію, Вам необхідно уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації.

Гарантійний ремонт здійснюється за наявності гарантійного талона, чи іншого документа, який його замінює, з позначкою про дату продажу, документа, який підтверджує купівлю товару, збереження всіх пломб на товарі, якщо це передбачено експлуатаційним документом, за умови дотримання вимог експлуатаційного документа щодо правил зберігання , введення в експлуатацію та використання товару за призначенням і т.д

Додаткові гарантійні умови і зобов'язання в залежності від торгової марки придбаного товару можуть бути вказані в супровідній документації, що додається до товару (експлуатаційної документації, гарантійному талоні і т.д.), на маркуванні коробки або товару. Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну експлуатації документи, що додаються до товару при його продажу. Гарантійний талон знаходиться в комплекті, який доставляє експедитор-касир.


Гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передачі товару покупцеві в результаті:


• Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання або транспортування товару, зазначених у супровідних документах (інструкції);

• Дій третіх осіб;

• Ремонту, або внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемотехнічних змін;

• Відхилень норм поживних, телекомунікаційних і кабельних мереж;

• Неправильної установки і підключення виробу;

• в інших випадках, передбачених чинним законодавством України та гарантійним талоном Вашої техніки