Новинка
Пилосос безмішкові Rowenta RO3753

Пилосос безмішкові Rowenta RO3753

У інших 2630.00 грн.
Економія 408.00 грн.
Наша ціна 2222.00 грн.
Опис

Така модель пилососа циклонного типу, як Rowenta RO3753, користується популярністю завдяки не тільки красивому зовнішньому дизайну, а й здатності показувати високий рівень продуктивності. Компактні розміри приладу і спосіб парковки вертикальний / горизонтальний є додатковим плюсом, так як пилосос займає набагато менше місця під час зберігання.
Виробник: Rowenta
Живлення: мережа
Довжина шнура, м: 6,2
Вага, кг: 3,8
Розміри, мм: 49x29x34
Колір: чорний / помаранчевий

Характеристики
Мощность 750 Вт
Обсяг пилозбірника 1,5 л
Рівень шуму 79 дБ
Тип пилосос безмішкові

Написати відгук

Купуючи техніку в нашому магазині, Ви отримуєте надійну побутову техніку з гарантією. Термін гарантійного обслуговування кожного конкретного товару зазначений в експлуатаційних документах (гарантійному талоні). Перш ніж почати експлуатацію, Вам необхідно уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації.

Гарантійний ремонт здійснюється за наявності гарантійного талона, чи іншого документа, який його замінює, з позначкою про дату продажу, документа, який підтверджує купівлю товару, збереження всіх пломб на товарі, якщо це передбачено експлуатаційним документом, за умови дотримання вимог експлуатаційного документа щодо правил зберігання , введення в експлуатацію та використання товару за призначенням і т.д

Додаткові гарантійні умови і зобов'язання в залежності від торгової марки придбаного товару можуть бути вказані в супровідній документації, що додається до товару (експлуатаційної документації, гарантійному талоні і т.д.), на маркуванні коробки або товару. Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну експлуатації документи, що додаються до товару при його продажу. Гарантійний талон знаходиться в комплекті, який доставляє експедитор-касир.


Гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передачі товару покупцеві в результаті:


• Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання або транспортування товару, зазначених у супровідних документах (інструкції);

• Дій третіх осіб;

• Ремонту, або внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемотехнічних змін;

• Відхилень норм поживних, телекомунікаційних і кабельних мереж;

• Неправильної установки і підключення виробу;

• в інших випадках, передбачених чинним законодавством України та гарантійним талоном Вашої техніки