Новинка
Акумуляторний пилосос AEG CX8-60 Б/У

Акумуляторний пилосос AEG CX8-60 Б/У

У інших 3800.00 грн.
Економія 467.00 грн.
Наша ціна 3333.00 грн.
Опис

AEG CX8-60 - це потужний бездротової пилосос, розроблений для досягнення оптимальних результатів очищення як на твердих підлогах, так і на килимах. Технологія очищення за допомогою кисті дозволяє уникнути заплутування в кисті, просто натиснувши на педаль у верхній частині насадки, щоб видалити волоски і волокна в лічені секунди. CX8-60 має 3 налаштування швидкості і з 25,2 іонним буде працювати до 60 хвилин без підзарядки.

Характеристики
Количество скоростей 3
Объем 0,80 л
Рівень шуму 82 дБ
Тип акумуляторний пилосос

Написати відгук

Купуючи техніку в нашому магазині, Ви отримуєте надійну побутову техніку з гарантією. Термін гарантійного обслуговування кожного конкретного товару зазначений в експлуатаційних документах (гарантійному талоні). Перш ніж почати експлуатацію, Вам необхідно уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації.

Гарантійний ремонт здійснюється за наявності гарантійного талона, чи іншого документа, який його замінює, з позначкою про дату продажу, документа, який підтверджує купівлю товару, збереження всіх пломб на товарі, якщо це передбачено експлуатаційним документом, за умови дотримання вимог експлуатаційного документа щодо правил зберігання , введення в експлуатацію та використання товару за призначенням і т.д

Додаткові гарантійні умови і зобов'язання в залежності від торгової марки придбаного товару можуть бути вказані в супровідній документації, що додається до товару (експлуатаційної документації, гарантійному талоні і т.д.), на маркуванні коробки або товару. Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну експлуатації документи, що додаються до товару при його продажу. Гарантійний талон знаходиться в комплекті, який доставляє експедитор-касир.


Гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передачі товару покупцеві в результаті:


• Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання або транспортування товару, зазначених у супровідних документах (інструкції);

• Дій третіх осіб;

• Ремонту, або внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемотехнічних змін;

• Відхилень норм поживних, телекомунікаційних і кабельних мереж;

• Неправильної установки і підключення виробу;

• в інших випадках, передбачених чинним законодавством України та гарантійним талоном Вашої техніки