Новинка
Зубная электрощетка Oral-B Pulsonic Slim

Зубная электрощетка Oral-B Pulsonic Slim

Наша ціна 1155.00 грн.
Опис
С электрической зубной щеткой Oral-B Pulsonic Slim заботиться о гигиене полости рта становится очень просто. Щётка отличается высокой технологичностью и функциональностью. Ультразвуковая технология очистки (до 27000 дв/мин) обеспечивает тщательное и качественное очищение зубов. А встроенный таймер помогает контролировать время чистки с помощью периодических звуковых сигналов - коротких (каждые 30 секунд), оповещающих о необходимости смены области чистки и завершающего. Имеется 2 режима работы - для щадящей и обычной чистки. Емкий аккумулятор позволяет использовать Oral-B Pulsonic Slim до 7 дней (при ежедневном использовании, 2 раза в день по 2 минуты). Модель имеет современный, стильный и сдержанный дизайн, а тонкая ручка удобно лежит в руке.
Характеристики
Особенности

Написати відгук

Купуючи техніку в нашому магазині, Ви отримуєте надійну побутову техніку з гарантією. Термін гарантійного обслуговування кожного конкретного товару зазначений в експлуатаційних документах (гарантійному талоні). Перш ніж почати експлуатацію, Вам необхідно уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації.

Гарантійний ремонт здійснюється за наявності гарантійного талона, чи іншого документа, який його замінює, з позначкою про дату продажу, документа, який підтверджує купівлю товару, збереження всіх пломб на товарі, якщо це передбачено експлуатаційним документом, за умови дотримання вимог експлуатаційного документа щодо правил зберігання , введення в експлуатацію та використання товару за призначенням і т.д

Додаткові гарантійні умови і зобов'язання в залежності від торгової марки придбаного товару можуть бути вказані в супровідній документації, що додається до товару (експлуатаційної документації, гарантійному талоні і т.д.), на маркуванні коробки або товару. Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну експлуатації документи, що додаються до товару при його продажу. Гарантійний талон знаходиться в комплекті, який доставляє експедитор-касир.


Гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передачі товару покупцеві в результаті:


• Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання або транспортування товару, зазначених у супровідних документах (інструкції);

• Дій третіх осіб;

• Ремонту, або внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемотехнічних змін;

• Відхилень норм поживних, телекомунікаційних і кабельних мереж;

• Неправильної установки і підключення виробу;

• в інших випадках, передбачених чинним законодавством України та гарантійним талоном Вашої техніки