Новинка
Электрическое барбекю P-420 E

Электрическое барбекю P-420 E

У інших 7700.00 грн.
Економія 1701.00 грн.
Наша ціна 5999.00 грн.
Опис

Электрическое барбекю P-420 E - это компактное электрическое барбекю для барбекю от Outdoorchef, которое также подходит для больших работ. Эта предварительно собранная модель готова к использованию в несколько этапов. Кухонная поверхность имеет диаметр 39,5 см. Это электрическое барбекю регулируется в 7 положениях и имеет емкость 2 кВт / 8,5 ампер. Этот барбекю стоит на высоком раме, который также легко разбирать

Результат
Благодаря круглой форме шара, тепло может циркулировать вдоль стороны. Когда крышка закрыта, вам больше не нужно переворачивать ваше блюдо / мясо / рыбу. Никогда больше не сжигайте мясо или рыбу. Также на уборку почти не будет времени. Вы будете поражены вкусом, который совпадает с результатом угольного барбекю.

Как использовать
Электрические барбекю с электрическим шариком Outdoorchef оснащены теплоотражателем, так что тепло подается только на тарелку. , Электрическое барбекю P-420 E также достигает температуры выше 300 градусов. Тепловой отражатель также гарантирует, что смазочные соки выгружаются в емкость.
Вокруг отражателя тепла есть алюминиевая защитная пленка, которую вы можете легко заменить. Это доступно отдельно.

Написати відгук

Купуючи техніку в нашому магазині, Ви отримуєте надійну побутову техніку з гарантією. Термін гарантійного обслуговування кожного конкретного товару зазначений в експлуатаційних документах (гарантійному талоні). Перш ніж почати експлуатацію, Вам необхідно уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації.

Гарантійний ремонт здійснюється за наявності гарантійного талона, чи іншого документа, який його замінює, з позначкою про дату продажу, документа, який підтверджує купівлю товару, збереження всіх пломб на товарі, якщо це передбачено експлуатаційним документом, за умови дотримання вимог експлуатаційного документа щодо правил зберігання , введення в експлуатацію та використання товару за призначенням і т.д

Додаткові гарантійні умови і зобов'язання в залежності від торгової марки придбаного товару можуть бути вказані в супровідній документації, що додається до товару (експлуатаційної документації, гарантійному талоні і т.д.), на маркуванні коробки або товару. Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну експлуатації документи, що додаються до товару при його продажу. Гарантійний талон знаходиться в комплекті, який доставляє експедитор-касир.


Гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передачі товару покупцеві в результаті:


• Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання або транспортування товару, зазначених у супровідних документах (інструкції);

• Дій третіх осіб;

• Ремонту, або внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемотехнічних змін;

• Відхилень норм поживних, телекомунікаційних і кабельних мереж;

• Неправильної установки і підключення виробу;

• в інших випадках, передбачених чинним законодавством України та гарантійним талоном Вашої техніки