Новинка
Игровой набор L.O.L. S5 Fuzzy Pets Макияжная серия (0035051557111)

Игровой набор L.O.L. S5 Fuzzy Pets Макияжная серия (0035051557111)

Наша ціна 520.00 грн.
Опис

LOL Surprise Fuzzy Pets Makeover Series — это целое событие для всех, кто собирает куклы ЛОЛ . Теперь каждый питомец скрыт под плотным слоем цветной шерсти, которая легко смывается в воде. Пушистые питомцы ЛОЛ 5 серии ждут тебя в новых необычных капсулах.


Всего в новой серии Fuzzy Pets Makeover тебя ждет 38 пушистых питомцев ЛОЛ. А в 1 волне 5 серии тебе могут попасться 18 из них.

Характеристики
Возраст от 3 лет
Гарантия 14 дней
Комплектация волшебное зеркальце; бутылочка; секретное сообщение; совочек; ошейник; ботиночки; домашний питомец ЛОЛ 5 серии.
Особенности
Размер упаковки 13 х 7.5 х 6.5 см
Страна регистрации бренда США
Страна-производитель товара Китай

Написати відгук

Купуючи техніку в нашому магазині, Ви отримуєте надійну побутову техніку з гарантією. Термін гарантійного обслуговування кожного конкретного товару зазначений в експлуатаційних документах (гарантійному талоні). Перш ніж почати експлуатацію, Вам необхідно уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації.

Гарантійний ремонт здійснюється за наявності гарантійного талона, чи іншого документа, який його замінює, з позначкою про дату продажу, документа, який підтверджує купівлю товару, збереження всіх пломб на товарі, якщо це передбачено експлуатаційним документом, за умови дотримання вимог експлуатаційного документа щодо правил зберігання , введення в експлуатацію та використання товару за призначенням і т.д

Додаткові гарантійні умови і зобов'язання в залежності від торгової марки придбаного товару можуть бути вказані в супровідній документації, що додається до товару (експлуатаційної документації, гарантійному талоні і т.д.), на маркуванні коробки або товару. Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну експлуатації документи, що додаються до товару при його продажу. Гарантійний талон знаходиться в комплекті, який доставляє експедитор-касир.


Гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передачі товару покупцеві в результаті:


• Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання або транспортування товару, зазначених у супровідних документах (інструкції);

• Дій третіх осіб;

• Ремонту, або внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемотехнічних змін;

• Відхилень норм поживних, телекомунікаційних і кабельних мереж;

• Неправильної установки і підключення виробу;

• в інших випадках, передбачених чинним законодавством України та гарантійним талоном Вашої техніки